preloader

FikuMiku Gdynia

O nas

Fiku Miku to miejsce, które oferuje radosne spędzenie czasu i konstruktywną zabawę. Chcemy rozbudzić ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość, wrażliwość i samodzielność.

Szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i gier dydaktycznych, które oferujemy w Fiku Miku, sprawi że już od najmłodszych lat wasze dziecko będzie uczyło się współpracować w grupie, będzie rozwijało ukryte talenty i wyobraźnię oraz wykształci w sobie poczucie obowiązkowości, systematyczności, jakże ważnych cech charakteru.

Fiku Miku zapewnimy Maluchom kontakt z rówieśnikami oraz życzliwymi opiekunami ­ żadne dziecko nie będzie czuło się opuszczone i samotne.

Fiku Miku wspiera rozwój osobowości dziecka, jego aktywność poznawczą i twórczą, daje możliwość samorealizacji, uczy akceptacji, tolerancji oraz jest otwarte na potrzeby dzieci i propozycje Rodziców. Mamy wielką nadzieję, iż przy współpracy z rodzicami uda nam się wspólnie stworzyć warunki na szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo, przez zabawę i wspólne odkrywanie świata.

Do Państwa dyspozycji oddajemy Klub Dziecięcy mieszczący się w przestronnym lokalu w sąsiedztwie dużego, zamkniętego placu zabaw.

Maluchy mają do dyspozycji:

  • salę zabaw i nauki ze stoliczkami i zabawkami,
  • ścianę pokrytą tablicą kredową,
  • salę relaksu, gdzie mogą odpocząć, wyciszyć i przespać się,
  • kuchnię
  • a także sanitariat.

Mała grupa dzieci, odpowiednia ilość opiekunek maksymalnie 6 podopiecznych przypada na jedną opiekunkę. Pozwala Nam to zapewnić komfort i indywidualne podejście do każdego z Podopiecznych. Dużą wagę przykładamy również do komunikacji z Rodzicami, aby na bieżąco wiedzieli o wszystkich istotnych zdarzeniach i sukcesach Maluchów.

Nasz Klub Dziecięcy spełnia wszystkie kryteria, o których mowa w ustawie o opiece nad dziećmi do lat 3 z 4 lutego 2011.

Misja

Fiku Miku to miejsce, które oferuje radosne spędzenie czasu i konstruktywną zabawę...

więcej o nas

Oferta

Fiku Miku jest niepubliczną placówką opiekuńczo wychowawczą otwartą przez cały rok kalendarzowy...

więcej o ofercie

Plan zajęć

W Fiku Miku realizujemy innowacyjny, autorski program pedagogiczny dla dzieci 1-5 lat...

więcej o planie zajęć

Rodzicu, bądź z nami w kontakcie!

600874578

ul. Ateny 17 LU3 Gdynia Chwarzno

(przy zajezdni)